Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

Uzman ekibimiz her çapta şirkete, kişisel verilerin korunması hukuku gibi oldukça teknik bir alanda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ekibimizce müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerden bağımsız olarak, her türlü olasılıkta proaktif ve etkili çözümler üretilmekte olup, zamanında alınan hukuki tedbirler ile herhangi bir uyuşmazlığın önüne geçilmekte ve kriz yönetimi sağlanmaktadır.

Günümüzde şirketler daha önce hiç olmadıkları kadar veri koruma düzenlemelerine uyumlu olmak ve bu konuda yaşanan güncel gelişmeleri düzenli olarak takip etmek zorundadır. Ekibimiz müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta ve ticari faaliyetlerinin sorunsuzca sürdürülmesini sağlayacak pratik çözüm önerileri üretmektedir. Giderek daha teknik ve karmaşık hale gelen veri koruma hukuku alanında, müvekkillerimize etkili hukuki danışmanlık hizmetleri sağlanmakta ve bu çerçevede müvekkillerimiz, alanında yetkin ekibimiz tarafından düzenli olarak piyasa uygulamaları ve güncel yasal düzenlemeler hakkında bilgilendirilmektedir.

Ekibimizin, Türk Veri Koruma Mevzuatı’na olan hakimiyeti sayesinde, müvekkillerimizin yasal düzenlemelere uyum sürecini tamamlamaları ve bu sürece uygun hareket etmeleri sağlanmakta ve kurumları bünyesinde veri koruma kültürü farkındalığının yaratılması konusunda destek verilmektedir. Bu amaçla müvekkillerimiz için düzenli şirket içi eğitimler verilmekte ve denetimler gerçekleştirilmektedir.