Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

Uzman ekibimiz her çapta şirkete, kişisel verilerin korunması hukuku gibi oldukça teknik bir alanda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Ekibimizce müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerden bağımsız olarak, her türlü olasılıkta proaktif ve etkili çözümler üretilmekte olup, zamanında alınan hukuki tedbirler ile herhangi bir uyuşmazlığın önüne geçilmekte ve kriz yönetimi sağlanmaktadır.

Günümüzde şirketler daha önce hiç olmadıkları kadar veri koruma düzenlemelerine uyumlu olmak ve bu konuda yaşanan güncel gelişmeleri düzenli olarak takip etmek zorundadır. Ekibimiz müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta ve ticari faaliyetlerinin sorunsuzca sürdürülmesini sağlayacak pratik çözüm önerileri üretmektedir. Giderek daha teknik ve karmaşık hale gelen veri koruma hukuku alanında, müvekkillerimize etkili hukuki danışmanlık hizmetleri sağlanmakta ve bu çerçevede müvekkillerimiz, alanında yetkin ekibimiz tarafından düzenli olarak piyasa uygulamaları ve güncel yasal düzenlemeler hakkında bilgilendirilmektedir.

Ekibimizin, Türk Veri Koruma Mevzuatı'na olan hakimiyeti sayesinde, müvekkillerimizin yasal düzenlemelere uyum sürecini tamamlamaları ve bu sürece uygun hareket etmeleri sağlanmakta ve kurumları bünyesinde veri koruma kültürü farkındalığının yaratılması konusunda destek verilmektedir. Bu amaçla müvekkillerimiz için düzenli şirket içi eğitimler verilmekte ve denetimler gerçekleştirilmektedir.

Diğer Uygulama Alanları

Dava Takibi ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Alanında son derece yetkin olan uyuşmazlıkların çözümü ekibimiz, ticari ya da şahsi düzeyde ortaya çıkan çok çeşitli davaların takibi ve her türlü uyuşmazlığın çözümüne yönelik hukuki hizmet sağlamaktadır.

Sigorta Hukuku

Sigorta hukuku departmanımız hukuk büromuzun ayrılmaz bir parçası olup, bu özelleşmiş alandaki uzmanlığı ve çalışma sahalarının genişliğiyle ün kazanmıştır. 

İş Hukuku

Hukuk büromuzun temel taşlarından birini oluşturan iş hukuku deneyimimiz çerçevesinde yerli ve uluslararası pek çok şirkete, iş hukuku ile ilgili tüm hususlarda hukuki hizmet vermekle birlikte, kapsamlı yasal düzenlemeler karşısında müvekkillerimizin iş hukuku ve dava stratejilerini belirleme ve uygulama süreçlerini yönetmekteyiz.

Şirketler ve Sözleşmeler Hukuku

Ekibimiz, ticaret ve şirketler hukuku ile ilgili olarak özellikle otomotiv, enerji, sigorta, bankacılık, tıbbi ürünler, imalat, gayrimenkul, altyapı ve sermaye piyasaları başta olmak üzere geniş bir sektörel yelpazede düzenli hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Gayrimenkul

Gayrimenkul hukuku ekibimiz, münferit olarak taşınmazlar ve bu taşınmazları konu alan işlemlerin gerçekleştirilmesinde hukuki destek sağlamaktan, ticari faaliyetlerden kaynaklanan gayrimenkul hukuku ile bağlantılı tüm uyuşmazlıkların takibine kadar uzanan her aşamada, müvekkillerimizi temsil etmektedir.

Vergi & İdare Hukuku

Vergi ve idare hukuku uzmanlarımız, bilgi birikimleri ve piyasa tecrübeleri ile faaliyet gösterdikleri sektörden bağımsız olarak müvekkillerimize, karşılaştıkları her türlü durumda etkili çözümler sunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

Uzman ekibimiz her çapta şirkete, kişisel verilerin korunması hukuku gibi oldukça teknik bir alanda hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Ceza Hukuku ve Dava Takibi

Yetkin ve deneyimli avukatlardan oluşan Ceza Hukuku ekibimiz; tekstil, inşaat, otomobil, enerji, ulaşım, gıda ve içecek, imalat, bankacılık, finans ve bilişim teknolojisi gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, yerli ve çok uluslu müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti vermektedir.

Fikri Mülkiyet

Hukuk büromuzun Fikri Mülkiyet departmanı, yerel ve uluslararası fikri mülkiyet uyuşmazlıkları çerçevesinde zengin bir deneyime sahiptir. Hizmet verdiğimiz müvekkillerimiz farklı alanlarda faaliyet göstermekte olduğundan, uzmanlığımız çok çeşitli sektörleri kapsamaktadır.