Ceza Hukuku ve Dava Takibi

Yetkin ve deneyimli avukatlardan oluşan Ceza Hukuku ekibimiz; tekstil, inşaat, otomobil, enerji, ulaşım, gıda ve içecek, imalat, bankacılık, finans ve bilişim teknolojisi gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, yerli ve uluslararası müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti vermektedir.

Yıllar içerisinde ceza hukuku uygulamasında edindiğimiz tecrübe ile müvekkillerimize soruşturma aşamasının başından, temyiz sürecinin sonuna kadar, tüm cezai prosedürlerde kesintisiz olarak destek vermekteyiz. Ekibimiz kamuoyunun yakından takip ettiği, ülkemizde simge haline gelmiş birçok davada yer alarak, müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmiş ve üstün başarılara imza atmıştır.

Bu kapsamda; organize suçlar, beyaz yaka suçları, şirket yöneticiliğinden kaynaklanan cezai sorumluluklar, ekonomik suçlar, bilişim suçları, özellikle “aradaki adam saldırıları” (“man in the middle attacks”), dolandırıcılık ve vergi kaçakçılığı suçları ile uluslararası soruşturmalar kapsamında müvekkillerimize düzenli olarak hukuki hizmet vermekteyiz.